Vitavia Skleník Apollo 5000 vr. základne, HKP 4 mm, smaragdová, 193 x 257 cm
Číslo výrobku 1309509Opis výrobku
Číslo výrobku 1309509
Skleníky Apollo ponúkajú všetko, čo začiatočník či expert pre svoje skleníkové zahradničení potrebujú. Skleník Apollo je k dispozícii v 5 veľkostiach, aby vyhovoval potrebám každého záhradníka. V skleníku môžete pestovať kvety, zeleninu a ovocie. Skvele sa bude dariť aj citlivej zelenine, ako sú paradajky uhorky alebo cukety. Skleník Apollo vám umožní vypestovať si čerstvé a zdravé jedlo.
Skleník má robustnú konštrukciu s vysoko kvalitným zasklením viacvrstvovými polykarbonátovými doskami (HKP) s hrúbkou buď 4 alebo 6 mm, ktoré sú stabilné voči UV žiareniu. HKP dosky zaisťujú vyvážené rozloženie slnečného žiarenia a zároveň chránia vaše rastliny pred intenzívnym slnečným žiarením.
Vrátane základňového rámu a odkvapov
Skleník Apollo je dodávaný vrátane oceľového základňového rámu a odkvapov. Základnový rám poskytuje skleníku stabilitu a umožnuje jednoduchú manipuláciu. Integrované odkvapy zaisťujú odtok dažďovej vody. V závislosti od modelu je skleník Apollo vybavený 1 alebo 2 strešnými oknami, ktoré poskytujú rastlinám optimálnu ventiláciu.
Hladké posuvné dvere
Skleníky sú vybavené jednokrídlovými dverami s rozmermi 174 x 61 cm (V x Š). Pre lepšiu manipuláciu sú dvere vybavené guličkovými ložiskami. Oproti radu Venus majú skleníky Apollo nízky podlahový prah, ktorý umožňuje bezbariérový prístup a znižuje riziko zakopnutia.
Konštrukcia a rám
Vysoko kvalitné hliníkové profily sú opatrené práškovým povlakom pre dlhodobú ochranu proti korózii a poveternostným vplyvom. Pre lepšiu stabilitu je konštrukcia v rohoch a na streche zosilnená výstuhami a pri modeli 7500 sú výstuhy aj na bokoch konštrukcie.
Rozmery:
- Výška hrebeňa: 209 cm
- Výška odkvapov: 136 cm
Rozmery základne:
- 2500: 193 x 136 cm
- 3800: 193 x 195 cm
- 5000: 193 x 257 cm
- 6200: 193 x 321 cm
- 7500: 193 x 384 cm
Pestovateľská plocha:
- 2500: 2,50 m2
- 3800: 3,80 m2
- 5000: 5,00 m2
- 6200: 6,20 m2
- 7500: 7,50 m2
Informácie o výrobcovi
EPH Schmidt
Höfkerstrasse 30
44149 Dortmund
produkthinweise@eph-schmidt.de
4005717191603
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Základná plocha: | 5 m² |
| Šírka: | 195 cm |
| Hĺbka (bokorys): | 261 cm |
| Výška vrcholu: | 207 cm |
| Farba: | Smaragdová |
| Dvere: | Jednokrídlové dvere |
| Materiál bočných stien: | Hliník |
| Dvere priechodná šírka: | 61 cm |
| Oceľový základ: | So základom |
| Základný tvar: | Obdĺžnikový |
| Prah dverí: | Podlahový prah dverí |
| Bezpečnostné sklo: | bez bezpečnostného skla |
| Priechodný: | Možnosť priechodu |
| Miesto: | Voľne stojaci skleník |
| Krycí materiál: | Dutinkové dosky |
| Počet odkvapových rúr (ks): | 2 ks |
| Hrúbka krycej vrstvy: | 4 mm |
| Odolné proti UV žiareniu: | Odolné proti UV žiareniu |
| Úspora vody: | Bez funkcie úspory vody |
| Tvar strechy: | Sedlová strecha |
| obsahuje podlahu: | Bez dna |
| Konštrukcia: | Zásuvný a skrutkový systém |
| Povrchová úprava: | S práškovou povrchovou úpravou |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 49,9 kg |
| Výška: | 2,09 m |
| Šírka: | 193,0 cm |
| Hĺbka: | 2,57 m |





