Küpper Vstavaná skrinka 12131, 1 výsuv/1 odkladacia plocha/1 zásuvka 80x23x47 cm
Číslo výrobku 2742492Opis výrobku
Číslo výrobku 2742492
Táto vstavaná skrinka Küpper je vybavená 1 výsuvnou zásuvkou s 1 odkladacou plochou a 1 štandardnou zásuvkou. Zásuvky sú vybavené vodiacimi kolesami pre pohodlné vysúvanie a trvalo ľahký chod, vr. zarážky proti úplnému vytiahnutiu. Solídne madlá zásuviek sú vyrobené z umelej hmoty spevnenej skleným vláknom s popisovateľnou vložkou, vďaka ktorej sa postarajú o prehľad a poriadok na pracovisku.
Küpper - systém s premyslenými detailmi a príslušenstvom
Poctivá práca sa oplatí
Najlepšia kvalita za prijateľnú cenu - za to ručí firma Friedrich Küpper GmbH. Už viac ako 85 rokov! Od zverákov až po kompletné dielenské zariadenia do Vášho domu či Vašej firmy - všetko vyrobené s veľkou starostlivosťou a vysokou úžitkovou hodnotou v rámci garantovaného systému. Dobrá nemecká kvalitná práca s pečaťou kvality "Made in Germany".
Informácie o výrobcovi
Friedrich Küpper GmbH
Friedrich-Küpper-Weg 1
54570 Berlingen
obi@friedrich-kuepper.de
4005568121316
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Skrinky pod umývadlo |
| Dodávka: | Demontované |
| Výškovo prestaviteľný: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Uzamykateľné: | Bez blokovania |
| Vrát. Náradie: | Bez náradia |
| Počet zásuviek: | 2 ks |
| Nosnosť zásuviek (kg): | 25,0 kg |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15,4 kg |
| Výška: | 79,5 cm |
| Šírka: | 23,0 cm |
| Hĺbka: | 47,5 cm |



