Küpper Vysoká skrinka 70773, 2dvierka/2police/2vešiaky/6háčikov 180x 60,2x 48 cm
Číslo výrobku 2742344Opis výrobku
Číslo výrobku 2742344
Táto vysoká skrinka Küpper je vybavená 2 zamykateľnými dvierkami s vetracími otvormi, 2 pevnými policami a 2 vešiakmi s 3 háčikmi na vešiak (celkom 6 háčikov). Je ideální k uložení oblečení. Zamykateľné dvierka sú dodávané vrátane náhradného kľúča, na úschovu hodnotných predmetov a náradia. Na vyrovnanie nerovností podlahy má stolík výškovo nastaviteľné nohy do 3 cm.
Küpper - systém s premyslenými detailmi a príslušenstvom
Poctivá práca sa oplatí
Najlepšia kvalita za prijateľnú cenu - za to ručí firma Friedrich Küpper GmbH. Už viac ako 85 rokov! Od zverákov až po kompletné dielenské zariadenia do Vášho domu či Vašej firmy - všetko vyrobené s veľkou starostlivosťou a vysokou úžitkovou hodnotou v rámci garantovaného systému. Dobrá nemecká kvalitná práca s pečaťou kvality "Made in Germany".
Informácie o výrobcovi
Friedrich Küpper GmbH
Friedrich-Küpper-Weg 1
54570 Berlingen
obi@friedrich-kuepper.de
4005568707732
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Skrinky |
| Dodávka: | Montovaný |
| Uzamykateľné: | Uzamykateľné dvierka |
| Vrát. Náradie: | Bez náradia |
| Počet dverí: | 2 ks |
| Korpus: | Oceľový plech |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 36,5 kg |
| Výška: | 180,0 cm |
| Šírka: | 60,2 cm |
| Hĺbka: | 48,0 cm |



