Flex-Well Kuchynská skrinka Capri pod drez, bez drezu, 50 x 82,2 x 57,1 cm
Číslo výrobku 2359214Opis výrobku
Číslo výrobku 2359214
CAPRI
Séria Capri sa skladá z rôznych doplnkových skriniek - horných, spodných, presklených, vysokých a mnohých predkonfigurovaných kuchynských zostáv - vyberte si teda tú, čo práve potrebujete. Skrinky sú vyrobené z drevotrieskových dosiek potiahnutých melamínom (MFC) a opatrené kovovými úchytkami v čiernej matnej farbe. Vnútorná časť korpusu je biela a vonkajšia časť je v dekore duba Endgrain, rovnako tak ako sokel. Čelá skriniek majú čiernu matnú farbu. Kuchyňa a väčšina kuchynských skriniek je opatrená pracovnou doskou v dekore duba Endgrain s hrúbkou 28 mm, ktorá je vyrobená z vysokotlakového laminátu (HPL) s obsahom dreva až 90 %. Kuchyne a kuchynské skrinky sú dodávané v rozloženom stave a sú obojstranne montovateľné (vpravo aj vľavo).
Flex-Well
Flex-Well je jedným z lídrov na nemeckom trhu v oblasti rozložených kuchýň. Všetky drevené časti sú vyrobené v Nemecku. Spoločnosť Flex-Well ponúka samostatné skrinky, spotrebiče a kompletné kuchynské bloky, buď už vybavené spotrebičmi, alebo na vybavenie spotrebičmi vášho výberu. Vyberte si zo širokej ponuky tohto dodávateľa.
Cenovo výhodné kuchyne a skrinky Flex-Well sú dodávané v rozloženom stave až k Vám domov. Vďaka priloženému návodu ich ľahko a rýchlo nainštalujete. Berte prosím na vedomie, že na pripojenie novej kuchyne je nutné niektoré príslušenstvo zakúpiť zvlášť. V prípade potreby si nechajte poradiť na našich predajniach OBI od plánovačov kuchýň alebo našich odborných poradcov.
Informácie o výrobcovi
Flex-Well Vertriebs GmbH & Co. KG
Industriestr. 80
32120 Hiddenhausen
info@flex-well.de
4047584070223
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Povrch: | Matná |
| Farba prednej části: | Čierna |
| Farba korpusu: | Endgrain Oak |
| Funkcia Softclose: | Bez funkcie Softclose |
| Drez: | Bez drezu |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 16,7 kg |
| Výška: | 82,0 cm |
| Šírka: | 50,0 cm |
| Hĺbka: | 57,0 cm |











