Fackelmann Skrinka pod umývadlo 80 cm Milano biela

Č.výr. 1350024

  • Moderný dizajn
  • Nemecký výrobok
  • Vysokokvalitné materiály
  • Veľa úložného priestoru
  • Zásuvky s integrovaným systémom Soft-Close
Informácie o výrobku
 
259,99 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 1350024

Vneste do svojej kúpeľne fantastické prvky
Vďaka Fackelmann kúpeľňovému nábytku zo série Milano vnesiete do svojej kúpeľne moderné prvky, ktoré sa, v hosťovskej alebo vašej kúpeľni, stanú neprehliadnuteľným high-lightom. V rámci dekorov si môžete vybrať z troch farebných variantov a upraviť si vďaka tomu kúpeľňu plne podľa svojich želaní a predstáv. Zvoľte si domácky hrčovitý dub, klasickú bielu alebo harmonickú kombináciu hrčovitého duba a bielej. Na elegantné dotvorenie celkového pekného obrazu sú všetky skrinky vybavené vysokokvalitnými držadlami z kovu s chrómovým leskom. Vďaka bohatej ponuke si svoje kúpeľňové vybavenie môžete doplniť podľa veľkosti kúpeľne.

Pozoruhodná kvalita
Kúpeľňové nábytky sa vyrábajú v Nemecku z vysokokvalitných materiálov. Stabilné korpusy a čelá sú vyrobené z materiálov odolných proti vlhkosti a ľahko sa ošetrujú. Hrany majú tesniacu hranu s olemovaním odolným proti vlhkosti z polyuretánu (PU) a rovnako prispievajú k pozoruhodnej kvalite nábytku. O mäkké a nehlučné zatváranie zásuviek sa stará integrovaný systém Soft-Close. Kúpeľňový nábytok na navrhnutý na závesnú montáž. Vďaka pribalenému návodu zvládnete montáž obratom ruky.

Skrinka pod umývadlo:
Vysokokvalitná Fackelmann skrinka pod umývadlo Milano ponúka vo svojich dvoch priestranných zásuvkách veľa miesta na uloženie potrieb do kúpeľne, kozmetiky alebo uterákov priamo v kúpeľni. Často nevyužitý priestor pod umývadlom sa vďaka tomu využije veľmi inteligentne a súčasne originálnym spôsobom zakryjete neesteticky pôsobiace odtokové rúry. Závesný koncept pôsobí mimoriadne elegantne a opticky zväčšuje miestnosť.

Vybavenie:
- 2 zásuvky
- Držadlá z kovu s vysokým leskom
- Tesniace hrany/PU olemovanie
- Systém Soft-Close
- Farba korpusu a čela: biela
- Rozmery (Š x V x H): 80 cm x 49,5 cm x 48 cm

Systém Soft-Close: Na všetkých zásuvkách je namontovaný systém Soft-Close, ktorý umožňuje jednoduché a nehlučné zatváranie zásuviek.

Upozornenie na závesnú montáž: Tento kúpeľňový nábytok umožňuje závesnú montáž. Dodáva sa v rozobratom stave a musíte si ho poskladať sami.

Sériový výrobok: Pomocou doplnkových skriniek si vo svojej kúpeľni môžete vytvoriť pozoruhodnú ponuku úložného priestoru.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Skrinka pod umývadlo
Prevedenie:Vyťahovanie
Konštrukcia:Vlastná montáž
Farba prednej časti:Biely vysoký lesk
Farba telesa:Biely matný
Mäkké zatváranie:S funkciou Softclose
Štýl:Moderný
Séria:Milano
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:21,7 kg
Výška:50,0 cm
Šírka:80,0 cm
Dĺžka:48,0 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore