Maximus Skrinka pod umývadlo Sisi, 2 zásuvky, lesklá biela, 53 x 80 cm
Číslo výrobku 1541796Opis výrobku
Číslo výrobku 1541796
Séria kúpeľňového nábytku Maximus Sisi vyniká svojim univerzálnym a elegantným dizajnom. Vďaka tomu ju využijete v takmer každej kúpeľni. Skrinky sú vyrobené z kvalitných materiálov - korpus z laminovanej dosky a čelo z MDF dosky bez úchytiek. Povrch skriniek potiahnutý melamínom je odolný voči vlhkosti a ľahko sa čistí. Praktickým detailom je zatváranie SoftClose, vďaka ktorému sa zásuvky a dvierka zavrú jemne a ticho.
Skrinky sú dodávané v rozloženom stave - nutná vlastná montáž.
Balenie:
- Závesná skrinka pod umývadlo s 2 zásuvkami
Informácie o výrobcovi
ROYO POLSKA SP. Z O.O.
ŻEROMSKIEGO 32
82-400 SZTUM
obi@elitameble.pl
5907546846800
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Konštrukcia: | Svojpomocná montáž |
| Farba prednej časti: | Vysokolesklá biela |
| Farba telesa: | Vysokolesklá biela |
| Mäkké zatváranie: | S zatváracím systémom Softclose |
| Druh: | Skrinka pod umývadlo |
| Prevedenie: | Výsuv |
| Štýl: | Moderný |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 24,0 kg |
| Výška: | 53,0 cm |
| Šírka: | 80,0 cm |
| Hĺbka: | 45,6 cm |
POZOR! VYOBRAZENÉ DEKORÁCIE/PRÍSLUŠENSTVO NIE JE SÚČASŤOU DODÁVKY!





