Roca Umývadlová skrinka Elegant 2Z, dymová sivá mat, 53 x 80 x 44,9 cm
Číslo výrobku 2826618Opis výrobku
Číslo výrobku 2826618
ROCA ELEGANT
Skrinka pod umývadlo Roca Elegant sa vyznačuje moderným dizajnom a vysoko kvalitným remeselným spracovaním. Má dve zásuvky vybavené mechanizmom tlmeného dovierania pre tichšie a jemnejšie zatváranie. Táto štíhla kúpeľňová skrinka je široká 80 cm a s výškou 53 cm poskytuje dostatok úložného priestoru pre vaše kúpeľňové potreby. Ľahko sa skladá svojpomocne a harmonický vzhľad môžete vytvoriť kombináciou s umývadlom a úchytkami (k dispozícii samostatne).
Vlastnosti:
- 2 zásuvky
- Mechanizmus tlmeného dovierania
- Rozmery (V x Š x H): 53 cm x 80 cm x 44,9 cm
Hliníkové úchytky k dispozícii samostatne v chrómovej alebo čiernej farbe - nie sú súčasťou dodávky
Informácie o výrobcovi
ROYO POLSKA SP. Z O.O.
ŻEROMSKIEGO 32
82-400 SZTUM
obi@elitameble.pl
8445662098866
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Konštrukcia: | Svojpomocná montáž |
| Farba prednej časti: | Kašmír |
| Farba telesa: | Kašmír |
| Mäkké zatváranie: | So zásuvkami Softclose |
| Druh: | Skrinka pod stolom na umývanie |
| Počet políc: | 0 ks |
| Počet zásuviek: | 2 ks |
| Počet dverí: | 0 ks |
| Nastaviteľné vložené podlahy: | Neprestaviteľné |
| Materiál - čelo: | Drevotriesková doska |
| Materiál - korpus: | Drevotriesková doska |
| Návod na montáž: | S návodom na montáž |
| Tvar rukoväte: | Dlhá rukoväť |
| Nožičky: | Bez pätiek |
| Materiál políc: | Drevo |
| Prevedenie: | Výsuv |
| Štýl: | Moderný |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 21,7 kg |
| Výška: | 53,0 cm |
| Šírka: | 80,0 cm |
| Hĺbka: | 44,9 cm |















