Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX súprava skrutkovačov Classic

Č.výr. 3592367

  • Hroty z chrómvanádovej ocele.
  • 6 dielov
  • 2-komponentová rukoväť
Informácie o výrobku
4,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

18 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 3592367

LUX-TOOLS súprava skrutkovačov Classic pozostáva zo 6 skrutkovačov vo veľkostiach SL 0,5 mm x 3 x 80 mm, 1 x 5,5 mm x 125 mm, 1,2 mm x 6,5 mm x 150 mm, PH0 x 60 mm, PH1 x 80 mm, PH2 x 100 mm. Hroty sú vyrobené z chrómvanádiovej ocele. Všetky skrutkovače sú vybavené 2-komponentnou rukoväťou. Súprava skrutkovačov je vhodná ako solídna základná výbava.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Skrutkovače

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore