2.3.2021 5:52


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Stanley CushionGrip Súprava skrutkovačov 3-dielna 0-65-012

Č.výr. 5116041
  • Maximálna ochrana proti korózii
  • 3 ks
  • Základná kvalita
Informácie o výrobku
3,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

5 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 5116041

Stanley CushionGrip súprava skrutkovačov 3-dielna obsahuje skrutkovače v základnej kvalite a ideálne sa hodí na každodenné používanie a jednoduché aplikácie. Pieskované špičky zaisťujú bezpečné držanie. Chrómovaná čepeľ s vysokou zaťažiteľnosťou je maximálne chránená proti korózii a znižuje sa riziko zlomenia špičky. Magnetická špička tiež umožňuje ľahké zachytenie skrutky.

Okrem toho sú skrutkovače vybavené ergonomicky tvarovaným koncom rukoväti na rýchle otáčanie a vysoký komfort. Rukoväť s veľkým priemerom umožňuje dosiahnuť vysoký krútiaci moment pri práci so skrutkami. Skrutkovače tiež presvedčia rukoväťou Softgrip pre vysoký komfort a maximálnu kontrolu a typovým označením pre rýchle vyhľadávanie správneho skrutkovača.

Obsah balenia:
- Paralelný: 3 mm x 65 mm
- Plochý: 5 mm x 100 mm
- Krížový PH: PH2 x 100 mm

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Súpravy
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:258 g
Výška:30,7 cm
Šírka:12,1 cm
Dĺžka:3,7 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore