Fischer Skrutka do dreva PowerFast FPF II CTP TX30 s.pz 6 x 100 100ks
Číslo výrobku 1671668Opis výrobku
Číslo výrobku 1671668
Fischer skrutky do dreva PowerFast FPF II CTP II sú modro pozinkované skrutkami so zápustnou hlavou, pohonom TX a čiastočným závitom. Zápustná hlava s TX pohonom zaručuje špičkový prenos sily s maximálnou stabilitou bitu na zapustenie. Čiastočný závit umožňuje pevné uchytenie drevených prvkov k sebe. Skrutky sú vhodné na upevnenie nosných súčastí v lakovanom dreve, tvrdom dreve, mäkkom dreve a spojoch dreva.
Použitie:
- Na použitie v nosných drevených konštrukciách, na spájanie masívnych drevených dielov i lepeného lamelového dreva, krížovo lepeného dreva atď.
- Na pripevnenie kovových dielov do dreva, napríklad. kovového kovania, uholníkov, trámových pätiek a ďalších kovových a drevených spojov
- Na použitie s hmoždinkami Fischer s odporúčaným zaťažením DuoPower a UX
Vhodné do:
- Častí z masívneho dreva (mäkkého i tvrdého)
- Lepeného lamelového dreva
- Krížovo lepeného dreva
- Dýhovaného lamelového dreva
- Podobných lepených drevených komponentov a panelov na báze dreva
Informácie o výrobcovi
fischerwerke GmbH & Co. KG
Klaus-Fischer-Str. 1
72178 Waldachtal
info@fischer.de
4048962373158
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Hlava: | Zápustná hlava |
| Povrch: | Pozinkované |
| Obsah balenia: | 100 ks |
| Pohon: | Pohon TX |
| Vytvrdené: | Vytvrdené |
| Priemer závitu (mm): | 6,0 mm |
| Dĺžka závitu (mm): | 60 mm |
| Priemer hlavy (mm): | 12,0 mm |
| Materiál skrutiek: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Podložka: | Bez podložky |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,27 kg |
| Výška: | 9,0 cm |
| Šírka: | 9,0 cm |
| Hĺbka: | 18,0 cm |











