Skrutka do dreva so šesťhrannou hlavou SW19 bielo pozinkovaná 12 x 280mm-na váhu
Číslo výrobku 1880772Opis výrobku
Číslo výrobku 1880772
Skrutky so šesťhrannou hlavou
Skruty so šesťhrannou hlavou sa používajú v mnohých oblastiach vrátane stavebníctva, strojárstva, automobilového priemyslu a domácich opráv. Ide o jedny z najbezpečnejších spojovacích prvkov a používajú sa na rozoberateľné spájanie materiálov.
Drážka s vnútorným šesťhranom (imbus)
Drážka s vnútorným šesťhranom, bežne nazývaná imbus, sa používa predovšetkým pre skrutky s valcovou hlavou, ktoré umožňujú uťahovanie a povoľovanie pomocou imbusového kľúča alebo bitu. Táto drážka je veľmi rozšírená a používa sa v mnohých aplikáciách, vrátane montáže nábytku, strojov, elektroniky a ďalších výrobkov.
Pozinkovaná oceľ (biela/žltá/čierna)
Skrutky z pozinkovanej ocele nie sú dlhodobo odolné voči poveternostným vplyvom, ani pri použití v mäkkých drevinách, preto nie sú odporúčané pre použitie v exteriéri. V exteriéri sú použiteľné iba v prípade, že miesto je chránené pred priamym pôsobením poveternostných vplyvov. Sú vhodné pre triedu prevádzky 1 a 2, tá je charakterizovaná vlhkosťou materiálu zodpovedajúcou teplote 20 ° C a relatívnou vlhkosťou okolitého vzduchu presahujúcou 65% iba po niekoľko týždňov v roku. V tejto triede prevádzky nepresahuje vlhkosť u väčšiny dreva ihličnatých drevín 12% (jedná sa predovšetkým o obývané interiéry).
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874863683
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Hlava: | Šesťhranná hlava |
| Povrch: | Žiarovo pozinkované |
| Norma DIN: | DIN 571 |
| Pohon: | Vonkajší šesťhran |
| Vytvrdené: | Vytvrdené |
| Priemer závitu (mm): | 12,0 mm |
| Dĺžka závitu (mm): | 280 mm |
| Priemer hlavy (mm): | 19,0 mm |
| Materiál skrutiek: | Oceľ |
| Tvar hrotu skrutiek: | Hrot |
| Typ závitu: | Čiastočný závit |
| Dĺžka: | 280 mm |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 203 g |
| Výška: | 1,2 cm |
| Šírka: | 5 mm |
| Hĺbka: | 28,0 cm |







