Spax Plastový kryt pre skrutky s pohonom PZ/Z2 biely, 25 ks
Číslo výrobku 2222230Opis výrobku
Číslo výrobku 2222230
Plastový kryt pre skrutky Spax PZ/Z2.
Informácie o výrobcovi
SPAX International GmbH & Co. KG
Kölner Straße 71-77
58256 Ennepetal
info@spax.com
4003530025631
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Pohon: | Pohon PZ s krížovou drážkou |
| Hlava: | Zápustná hlava |
| Povrch: | Plast |
| Obsah balenia: | 25 ks |
| Vytvrdené: | Vytvrdené |
| Materiál skrutiek: | Plast |
| Kvalita materiálu skrutiek: | Iné |
| Tvar hrotu skrutiek: | Iné |
| Podložka: | Bez podložky |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 16 g |
| Výška: | 9,2 cm |
| Šírka: | 4,0 cm |
| Hĺbka: | 2,0 cm |





