Bosch Digitálny laserový diaľkomer EasyDistance 20
Číslo výrobku 2689800Opis výrobku
Číslo výrobku 2689800
Meria dĺžky, šírky a medzery jednoducho a presne
Vďaka laserovému diaľkomeru EasyDistance 20 ľahko zistíte rozmery miestnosti pri rozmiestňovaní nábytku alebo vešení závesov. Jediné tlačidlo sa stará o meranie aj zapínanie a vypínanie. Tento užívateľsky prívetivý prístroj stačí umiestniť, namieriť a jednoduchým stlačením tlačidla začať merať dĺžky, šírky a medzery až do 20 metrov. Na obrátenom bodovom displeji sa jasne a čitateľne zobrazujú tri posledné namerané hodnoty.
Technické parametre
- Laserová dióda: 635 nm
- Trieda lasera: 2
- Merací rozsah: 0,14-20,00 m
- Presnosť merania**: +/- 3 mm
- Čas merania, typ.: 0,5 s
- Čas merania max.: 4 s
- Akumulátor: 2x 1,5-V-LR03 (AAA)
- Automatické vypnutie: 10 min
- Hmotnosť: 0,070 kg
- Rozmery náradia (D x Š x V): 94 x 36 x 23 mm
** plus odchýlka závislá na použití
Súčasť balenia:
2x batéria 1,5V LR03 (AAA)
Informácie o výrobcovi
Robert Bosch GmbH
Auf der Breit 4
Automotive Aftermarket
76227 Karlsruhe
kontakt@bosch.de
4059952569611
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Prevedenie: | Digitálny merač vzdialenosti |
| Druh: | Laserový diaľkomer |
| Batérie potrebné na prevádzku: | Batéria (2x AAA) |
| Max. rozsah merania (m): | 20 m |
| Oblasť použitia: | Vnútri a vonku |
| Obsah: | 1 ks |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 71 g |
| Výška: | 2,3 cm |
| Šírka: | 3,6 cm |
| Hĺbka: | 9,4 cm |











