Bosch Krížový laser s funkciou kolmého lúča AdvancedLevel 2G - Basic
Číslo výrobku 2689834Opis výrobku
Číslo výrobku 2689834
Stavebný laser na projekty vyžadujúce presné zarovnanie a prenos bodu
Vďaka technológii zeleného lasera, intuitívnemu ovládaniu a presnosti umožňuje AdvancedLevel 2G jednoduché zvládanie projektov vyžadujúcich vysokú úroveň presnosti. Tri predprogramované režimy (samonivelačný laserový kríž s kolmými bodmi, iba laserový kríž a iba kolmý bod) umožňujú jednoduché vyrovnanie a prenos. Všetky režimy je možné použiť vo funkcii náklonu. Vďaka dobíjaciemu Li-ion akumulátoru je možné pracovať s ešte väčšou flexibilitou. Pohodlné dobíjanie cez USB-C, a to aj keď sa s náradím práve pracuje. Uhol roztvorenia 100° umožňuje premietanie dlhých laserových čiar, a to presne aj na krátke pracovné vzdialenosti. Je tiež vybavený integrovaným 1/4" závitom na statív, presnosťou vyrovnávania +/-0,4 mm/m a maximálnym dosahom 15 m. Perfektne sa hodí na vešanie obrazov alebo políc, tapetovanie, centrovanie osvetlenia a montáž zábradlia či garniže.
Technické parametre
- Pracovný dosah, laserová čiara: 15 m
- Laserová dióda, laserová čiara: 515-530 nm
- Laserová dióda, laserový bod: 650-660 nm
- Trieda lasera: 2
- Doba samonivelácie, typ.: 4 s
- Rozsah nivelácie: +/- 4°
- Uhol rozovretia: 100°
- Presnosť**: +/- 0,4 mm/m
- Statívový závit: 1/4"
- Hmotnosť: 0,760 kg
- Akumulátor: 1x 3.6 V Li-ion
- Napätie akumulátora: 3,6 V
- Kapacita akumulátora: 2,0 Ah
- Doba nabíjania: 4 h
- Rozmery náradia (D x Š x V): 162 x 145 x 106 mm
** plus odchýlka závislá na použití
Súčasť balenia:
1x akumulátor BA 3,6V 2.0Ah
Taška
Informácie o výrobcovi
Robert Bosch GmbH
Auf der Breit 4
Automotive Aftermarket
76227 Karlsruhe
kontakt@bosch.de
4053423257700
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Prevedenie: | Nivelačné prístroje |
| Druh: | Krížový laser |
| Max. rozsah merania (m): | 10 m |
| Samonivelizačné: | Samonivelizačné |
| Oblasť použitia: | Vnútri a vonku |
| Obsah: | 1 ks |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 500 g |
| Výška: | 10,4 cm |
| Šírka: | 6,2 cm |
| Hĺbka: | 12,2 cm |















