Bosch Stavebný statív TT 120 - Basic
Číslo výrobku 2689859Opis výrobku
Číslo výrobku 2689859
Výškovo nastaviteľný statív so všestranným polohovaním prístroja
Vďaka flexibilnému polohovaniu hlavy statívu, ktoré umožňuje ľahké nakláňanie a plné 360 ° otáčania, jemnému nastaveniu výšky v rozsahu 0,45 m až 1,20 m pre všestranné pracovné výšky a zabudovaným libelám, ktoré zaručujú dokonalé vyváženie podstavca, je TT 120 perfektným statívom pod nivelačné prístroje. Tento robustný, vysoko kvalitný hliníkový statív je vybavený gumovými nohami zaisťujúcimi stabilitu na každom podklade a závitom 1/4" pre ľahké a rýchle upnutie prístroja.
Technické parametre
- Pracovná výška: 45-120 cm
- Hmotnosť: 0,980 kg
- Závit statívu: 1/4"
- Rozmery náradia (D x Š x V): 108 x 119 x 439 mm
Informácie o výrobcovi
Robert Bosch GmbH
Auf der Breit 4
Automotive Aftermarket
76227 Karlsruhe
kontakt@bosch.de
4053423322859
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Prevedenie: | Stavebný statív |
| Druh: | Statív |
| Oblasť použitia: | Vnútri a vonku |
| Obsah: | 1 ks |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 982 g |
| Výška: | 10,8 cm |
| Šírka: | 11,9 cm |
| Hĺbka: | 43,9 cm |







