24.1.2021 23:09


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

OBI Protislnečná clona Sun City, štvorcová HDPE 360 cm x 360 cm, béžová

Č.výr. 5349170
  • Moderná ochrana proti slnku
  • Vysokokvalitná tkanina HDPE zabraňuje akumulácii tepla
  • Vrát. montážneho materiálu a úložnej tašky
Informácie o výrobku
 
42,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Popis výrobku

Č.výr. 5349170

Štvorcová OBI protislnečná clona Sun City v béžovej farbe je perfektná ochrana proti slnku v horúcich letných dňoch a ponúka vám moderný typ zatienenia pre vašu terasu alebo záhradu.

Sieťová štruktúra tkaniny HDPE (185 g/m ) zaručuje príjemný, chladný vánok. Vysokokvalitný materiál prepúšťajúci vzduch a vodu má tú výhodu, že zabraňuje akumulácii tepla. Okrem toho je odolná proti roztrhnutiu a poveternostným vplyvom a ponúka až 90 % ochranu proti UV žiareniu. Veľkosť clony je 360 cm x 360 cm x 0,01 cm.

Protslnečná clona sa dá rýchlo a jednoducho upevniť pomocou priložených gumených expandérov. Na rozšírenie sa môžu skombinovať viaceré protislnečné clony.

Súčasťou dodávky sú gumené expandéry, ako aj praktická úložná taška, v ktorej môžete protislnečnú clonu uskladniť cez zimu tak, aby bola chránená proti poveternostným vplyvom.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Farba látky:Béžová
Použitie:Slnečná clona
Rozsah použitia:Terasa & záhrada
Tvar:Štvorcový
Šírka:360 cm
Hĺbka:360 cm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:2,70 kg
Výška:3,60 m
Šírka:3,60 m
Dĺžka:1 mm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore