Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Protislnečná clona Sun City štvorcová HDPE 360 cm x 360 cm horčicovožltá

Č.výr. 1671700

  • Moderná ochrana proti slnku
  • Vysokokvalitná tkanina HDPE zabraňuje akumulácii tepla
  • Vrát. montážneho materiálu a úložnej tašky
  • Poskytuje až 90 % UV ochranu
Informácie o výrobku
49,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1671700

Štvorcová protislnečná clona Sun City v hočicovožltej farbe je perfektná ochrana proti slnku v horúcich letných dňoch a ponúka vám moderný typ zatienenia pre vašu terasu alebo záhradu.

Sieťová štruktúra tkaniny HDPE (185 g/m2) zaručuje príjemný, chladný vánok. Vysokokvalitný materiál prepúšťajúci vzduch a vodu má tú výhodu, že zabraňuje akumulácii tepla. Okrem toho je odolná proti roztrhnutiu a poveternostným vplyvom a ponúka až 90 % ochranu proti UV žiareniu. Veľkosť clony je 360 cm x 360 cm x 0,01 cm.

Protislnečná clona sa dá rýchlo a jednoducho upevniť pomocou priložených gumených expandérov. Na rozšírenie sa môžu skombinovať viaceré protislnečné clony.

Súčasťou dodávky sú gumené expandéry, ako aj praktická úložná taška, v ktorej môžete protislnečnú clonu uskladniť cez zimu tak, aby bola chránená proti poveternostným vplyvom.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Použitie:Slnečná clona
Rozsah použitia:Terasa & záhrada
Tvar:Štvorcový
Šírka:360 cm
Hĺbka:360 cm
Rozmery a hmotnosť
Šírka:3,60 m
Dĺžka:3,60 m

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore