Egger Soklová lišta L511 dub Wescliff biely 17 x 60 x 2400 mm
Číslo výrobku 2509198Opis výrobku
Číslo výrobku 2509198
S vhodným príslušenstvom Egger bude vaša nová podlaha vyzerať dokonale!
Na zaistenie optimálneho výsledku pri inštalácii podláh Egger vám odporúčame zladené podlahové príslušenstvo Egger. Zladenými podlahovými lištami a podlahovými profilmi vytvoríte vždy vzhľadovo pekné zakončenia a prechody. K dispozícii sú aj vonkajšie a vnútorné rohové prvky, koncovky a spojovacie prvky v mnohých drevených dekoroch a univerzálnych farbách.
Lišty sú vyrobené z MDF a vodeodolnej dekoratívnej fólie. Sú vhodné na zabudovanie káblov do priemeru 7 mm. Pre jednoduchú montáž podlahových líšt a podlahových profilov odporúčame použitie upevňovacích spôn Egger Clip Star. Lišty sa jednoducho pripevnia stlačením a zaisťujú trvalý prítlak k nerovnej stene. Odporúčame montáž spôn v odstupoch 25-50 cm. Okrem použitia upevňovacích spôn, je lišty tiež možné prilepiť. Podlahová lišta zakryje optimálne 15 mm dilatačnú škáru medzi podlahou a stenou.
Informácie o výrobcovi
EGGER Holzwerkstoffe Wismar GmbH & Co. KG
Am Haffeld 1
23970 Wismar
sc.de@egger.com
9010173322121
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Oblasť používania: | Podlahová lišta |
| Druh: | Lišty MDF |
| Technika montáže: | Klipsy |
| Vhodné do vlhkých priestorov: | Nevhodné do vlhkých miestností |
| Hrúbka: | 17 mm |
| Materiál: | MDF |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,06 kg |
| Výška: | 6,0 cm |
| Šírka: | 1,7 cm |
| Hĺbka: | 2,40 m |



