Soklová lišta 60 mm x 20 mm dĺžka 2600 mm strieborná
Číslo výrobku 4318671Opis výrobku
Číslo výrobku 4318671
Pomocou kvalitnej soklovej lišty vytvoríte optimálny a dizajnovo vhodný prechod od podlahy k stene. Soklové lišty s dokonale vyladenými vzormi je možné rýchlo a jednoducho upevniť a to vďaka lištovým sponám.
Nosný materiál: HDF
Upevňovacia technika: lištové spony
Veľký výber ďalších soklových líšt, ako aj vhodných laminátových podláh nájdete v našom internetovom obchode OBI.
Vyobrazené dekorácie nie sú súčasťou dodávky.
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Oblasť používania: | Laminátové/ parketové lišty |
| Druh: | Fóliované lišty |
| Technika montáže: | Klipsy |
| Vhodné do vlhkých priestorov: | Nevhodné do vlhkých miestností |
| Farba: | Strieborná |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,23 kg |
| Výška: | 6,0 cm |
| Šírka: | 2,60 m |
| Hĺbka: | 2,0 cm |




