Soklová lišta dub 60 mm x 20 mm dĺžka 2600 mm
Číslo výrobku 4830410Opis výrobku
Číslo výrobku 4830410
Pomocou kvalitných soklových líšt vytvoríte optimálny prechod od steny k podlahe dopĺňajúci príslušný dizajn. Soklové lišty v perfektne prispôsobených dekoráciách je možné rýchlo a jednoducho pripevniť pomocou svoriek na lišty.
Podkladový materiál: HDF
Pripevňovacia technika: svorky na lišty
Veľký výber ďalších soklových líšt, ako aj vhodných laminátových podláh nájdete v našom internetovom obchode OBI.
Vyobrazené dekorácie nie sú súčasťou dodávky.
Informácie o výrobcovi
Kaindl Flooring GmbH
Kaindlstrasse 2
5071 Wals / Salzburg
c.mayer@kaindl.com
9006936043648
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Oblasť používania: | Laminátové/ parketové lišty |
| Druh: | Fóliované lišty |
| Technika montáže: | Klipsy |
| Vhodné do vlhkých priestorov: | Nevhodné do vlhkých miestností |
| Hrúbka: | 18 mm |
| Farba: | Dub |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 12,9 kg |
| Výška: | 6,0 cm |
| Šírka: | 2,60 m |
| Hĺbka: | 2,0 cm |









