Dekoratívne solárne LED svietidlo kameň, zeleno-modrá, 13,5 x 14,5 x 12 cm
Číslo výrobku 2552925Opis výrobku
Číslo výrobku 2552925
Osvetlite svoj vonkajší priestor dekoratívnym solárnym LED svietidlom v podobe kameňa. Tento pestrofarebný pútač pozornosti v dizajne krištáľu je nielen hravou dekoráciou, ale zaistí aj pôsobivé osvetlenie na balkóne, terase alebo záhrade.
Dekoratívny kameň je vo vnútri osvetlený 10 LED diódami na medenom drôte. Je napájaný batériou Ni-MH-AAA (1,2 V), ktorá sa cez deň nabíja pomocou slnečnej energie. Svetlo teplej bielej farby zaisťuje príjemnú atmosféru a rozžiari vašu záhradu jemným svetlom. Dekoratívne svietidlo má kompaktné rozmery 13,5 x 14,5 x 12 cm (V x Š x H).
Stupeň krytia IP44
Zariadenia so stupňom krytia IP44 sú dostatočne chránené proti úrazu elektrickým prúdom pri nebezpečnom dotyku nástrojom či drôtom väčším ako 1 mm, sú odolné proti vniknutiu veľmi drobných cudzích telies a zároveň chránené proti striekajúcej vode zo všetkých uhlov. Tento stupeň krytia je považovaný za dostatočnú ochranu pred dažďom a zariadenia s krytím IP44 sú vodeodolné a vhodné na vonkajšie použitie.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873128721
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Funkcie: | S funkciou |
| Technológia: | LED |
| Farba svetla: | Teplé biele svetlo |
| Počet svetiel: | 10 ks |
| Zdroj prúdu: | Solárna prevádzka |
| Pripojovacie napätie: | 1,2 V |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 520 g |
| Výška: | 13,5 cm |
| Šírka: | 14,5 cm |
| Hĺbka: | 12,0 cm |











