21.1.2021 5:39


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

OBI LED solárne svietidlo Casina zelené

Č.výr. 5348610
  • Vyrobené z plastu
  • Vrát. 1 bielej LED (6000 - 8000 K)
  • V x Š x H: 18,5 cm x 12,7 cm x 12,7 cm
Informácie o výrobku
 
9,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Popis výrobku

Č.výr. 5348610

OBI Lighting LED solárne svietidlo Casina je mimoriadne dekoratívny prvok, ktorý po zotmení vytvorí vo vašej záhrade romantický svit. Solárne svietidlo je ako stolová dekorácia a pôsobivý zdroj svetla pre vašu sedaciu súpravu v exteriéri skutočným farebným pútačom pozornosti. Počas dňa solárne články akumulujú a ukladajú slnečnú energiu, ktorá sa po súmraku opäť uvoľňuje a postará sa o prekrásne svetelné efekty - bez potreby elektrického prúdu a káblov.

Solárne svietidlo je vybavené vypínačom, ako aj jednou LED žiarovkou 0,5 W, ktorá pri plne nabitom akumulátore poskytuje svetlo až 8 hodín. Podľa stupňa krytia IP 44 je maximálne chránená proti striekajúcej vode. Solárne svietidlo vyrobené z plastu má rozmery 18,5 cm x 12,7 cm x 12,7 cm (V x Š x H).

Technická specifikace

Detaily výrobku
Výška:18,5 cm
Vrátane osvetľovacieho prostriedku:LED
Počet svetelných zdrojov:1
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:300 g
Výška:18,5 cm
Šírka:12,7 cm
Dĺžka:12,7 cm

Ďalšie detaily

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore