19.1.2021 6:57


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

OBI Solárna záhradná LED lampa Riola transparentná

Č.výr. 4881041
  • Vyrobená z ušľachtilej ocele a plastu
  • Vrát. 2 bielych LED (6000 - 8000 K)
  • S rotujúcim svetelným prvkom
Informácie o výrobku
 
7,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Popis výrobku

Č.výr. 4881041

Pomocou OBI Lighting solárnej záhradnej LED lampy Riola umiestnite do svojej záhrady, na svoj balkón alebo na svoju terasu dekoratívny a nápadný pútač pozornosti. So svojím rotujúcim svetelným prvkom a dvoma integrovanými bielymi LED vytvára solárna záhradná lampa jedinečné svetelné efekty a vyčaruje príjemnú atmosféru. Vďaka kolíku do zeme sa dá solárne svietidlo jednoducho umiestniť do kvetináčov, záhonov a na trávnik. V kombinácii s ďalšími solárnymi záhradnými lampami série Riola vo farbách červená a zelená sa postaráte o pestré svetelné akcenty, ktoré pozývajú k zotrvaniu vo vašom exteriéri. Počas dňa solárne články záhradnej lampy Riola zachytávajú a akumulujú slnečnú energiu, ktorá sa po zotmení opäť odovzdáva - nezávisle od prúdu a bez kábla.

Po úplnom nabití batérie svieti solárna záhradná lampa 6 - 8 hodín, a tým je perfektným spoločníkom na dlhé letné večery v exteriéri. Vďaka stupňu ochrany IP44 je maximálne chránená proti striekajúcej vode. Solárne svietidlo vyrobené z kvalitnej ušľachtilej ocele a plastu má rozmery 46,8 cm x 8,7 cm x 8,7 cm (V x Š x H).

Technická specifikace

Detaily výrobku
Výška:46,8 cm
Vrátane osvetľovacieho prostriedku:LED
Počet svetelných zdrojov:2
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:150 g
Výška:46,8 cm
Šírka:8,7 cm
Dĺžka:8,7 cm

Ďalšie detaily

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore