Lutec MOZE LED vonkajšie solárne nástenné svietidlo, senzor na pohyb mat čierny
Číslo výrobku 2079465Opis výrobku
Číslo výrobku 2079465
Solárne LED nástenné vonkajšie svietidlo MOZE v matne čiernej farbe má uhladený dizajn, ktorý nemá len funkčnosť, ale taktiež poteší na oko počas dňa aj večera. Vstavaný senzor na pohyb Vám zaistí uvítacie svetlo. Integrovaný LED panel je ideálny na osvetlenie cesty, ale aj na vytvorenie správnej atmosféry na Vašej terase. Má možnosť stmievania.
Technické údaje
Stupeň krytia: IP 44
Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom: 3
Okolitá teplota: -20 °C až +50 °C
Solárny panel
Typ panela: polykryštalický
Výstup panela: 1,5 W
Množstvo batérií: 1
Typ batérie: LI-MnO2
Napätie batérie: 3,7 V
Kapacita batérie: 1500 mAh
Svetelný zdroj
Technológia: LED
Pätica: integrovaný LED panel
Svetelný tok: 800 lm
Príkon: 8 W
Index podania farieb (CRI): 80
Farba svetla: neutrálna biela
Teplota chromatickosti: 4000 K
Vlastnosti senzora na pohyb
Uhol detekcie: 120°
Vzdialenosť detekcie: 10 m
Možnosť nastavenia: nie
Informácie o výrobcovi
LUTEC Europe NV
Herentalsebaan 425
B-2160 Wommelgem
info@lutec-europe.com
6939412013893
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Čierna |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Tvar: | Hranatý |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Neutrálne biele (3 400 až 5 300 kelvinov) |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 1 000 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP44 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 600 g |
| Výška: | 20,0 cm |
| Šírka: | 14,0 cm |
| Hĺbka: | 15,0 cm |

















