Lutec Solárne vonkajšie nástenné svietidlo s detektorom pohybu Diso antracitové
Číslo výrobku 1355130Opis výrobku
Číslo výrobku 1355130
Lutec solárne vonkajšie nástenné svietidlo Diso je vybavené detektorom pohybu a zachytáva pohyby v rádiuse 120° v dosahu 8 metrov. Nástenné svietidlo je nastaviteľné v troch režimoch: automatický (snímač), zapnutý (doba svietenia cca 5 hodín) a vypnutý. Teplotou svetla 4 000 K zabezpečuje neutrálne biele svetlo dostatočné osvetlenie vášho exteriéru.
Maximálna ochrana
Nástenné svietidlo disponuje triedou ochrany IP44, ktorá zabezpečuje ochranu pred pevnými predmetmi nad priemer 1 mm a striekajúcou vodou. Nástenné svietidlo sa tak perfektne hodí na použitie v exteriéri.
Informácie o výrobcovi
LUTEC Europe NV
Herentalsebaan 425
B-2160 Wommelgem
info@lutec-europe.com
6939412044309
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Čierna |
| Farba: | Antracitová |
| Materiál rámu: | Plast |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Ďalšie tvary |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Neutrálne biele (3 400 až 5 300 kelvinov) |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 200 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP44 |
| Detektor pohybu: | S hlásičom pohybu |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Nepriame osvetlenie: | Nepriame svetlo |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 770 g |
| Výška: | 12,5 cm |
| Šírka: | 16,0 cm |
| Hĺbka: | 17,5 cm |

















