Lutec TRY LED vonkajšie solárne nástenné svietidlo so senzorom na pohyb, čierne
Číslo výrobku 2079440Opis výrobku
Číslo výrobku 2079440
Solárne LED nástenné vonkajšie svietidlo TRY v čiernej farbe kombinuje jednoducho funkčný dizajn a vysoko užívateľskú prívetivosť. Toto nástenné svietidlo funguje bez prívodu elektriny, kedy ho môžete nainštalovať na Vašej záhrade alebo ako náladové osvetlenie vedľa Vašich vstupných dverí. Batéria sa nabíja sama vďaka integrovanému solárnemu panelu. Pomocou zabudovaného senzora na pohyb sa svetlo rozsvieti automaticky. Má možnosť stmievania.
Technické údaje
Stupeň krytia: IP 54
Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom: 3
Okolitá teplota: -20 °C až +50 °C
Solárny panel
Typ panela: monokryštalický
Výstup panela: 0,8 W
Množstvo batérií: 1
Typ batérie: LI-MnO2
Napätie batérie: 3,7 V
Kapacita batérie: 1500 mAh
Svetelný zdroj
Technológia: LED
Pätica: integrovaný LED panel
Svetelný tok: 500 lm
Príkon: 8 W
Index podania farieb (CRI): 80
Farba svetla: studená biela
Teplota chromatickosti: 5000 K
Vlastnosti senzora na pohyb
Uhol detekcie: 120°
Vzdialenosť detekcie: 10 m
Možnosť nastavenia: nie
Informácie o výrobcovi
LUTEC Europe NV
Herentalsebaan 425
B-2160 Wommelgem
info@lutec-europe.com
6939412011899,6939412012971
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Čierna |
| Materiál rámu: | Plast |
| Tvar: | Hranatý a okrúhly |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Neutrálne biele (3 400 až 5 300 kelvinov) |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 500 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP54 |
| Detektor pohybu: | S hlásičom pohybu |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 250 g |
| Výška: | 12,5 cm |
| Šírka: | 11,8 cm |
| Hĺbka: | 6,9 cm |



















