REV Ritter Solárne LED svietidlo s PIR senzorom 300 lm 10 000 K IP44 čierne
Číslo výrobku 1764075Opis výrobku
Číslo výrobku 1764075
Solárne LED svietidlo s integrovaným pasívnym infračerveným snímačom (PIR) má vďaka dlhému spojovaciemu káblu a praktickému rozmeru flexibilné využitie. Napevno zabudovaný lítium-iónový akumulátor sa nabije vďaka slnečnému žiareniu a solárnemu panelu na maximálnu dobu svietenia 1 hodiny. Zabudovaný PIR senzor má dosah 5-7 metrov a uhol snímania 120° a po rozsvietení zaistí efektívne svetlo. Vstavaná LED žiarovka má parametre 300 lm/3 W a žiarivú denné bielu farbu svetla (10 000 K). Solárne svietidlo sa vyznačuje stupňom krytia IP44, takže je chránené proti striekajúcej vode.
Technické údaje:
Svietivosť: 3 W/300 lumenov
Akumulátor: lítium-iónová batéria 1 500 mAh
Dosah: 5-7 m
Uhol snímania: 120°
Doba zopnutia: 25-30 sekúnd
Montáž: montáž na stenu
Spojovací kábel: 4,8 m
Stupeň krytia: IP44 ochrana proti striekajúcej vode
Informácie o výrobcovi
Rev Ritter GmbH
Frankenstraße 1-4
63776 Mömbris, Germany
info@rev.de
4006341722904
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Čierna |
| Farba: | Čierna |
| Materiál rámu: | Plast |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Hranatý |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Denné biele svetlo (> 5 300 kelvinov) |
| Svetelný tok v lumenoch: | 300 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP44 |
| Detektor pohybu: | S hlásičom pohybu |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 368 g |
| Výška: | 11,0 cm |
| Šírka: | 15,0 cm |
| Hĺbka: | 4,0 cm |

















