Solárne svietidlo Osvetlenie plota
Číslo výrobku 5017538Opis výrobku
Číslo výrobku 5017538
Toto moderné osvetlenie plota kladie akcenty vo vašom vonkajšom prostredí. Svietidlo z kvalitného plastu je chránené proti vode striekajúcej zo všetkých smerov (krytie IP44) a dá sa jednoducho namontovať.
Svietidlo sa dodáva spolu s 2 x 0,06 wattovou diódou LED a 1 x 1,2 V 300 mA Ni-MH batériou.
Informácie o výrobcovi
GLOBO Handels GmbH
Gewerbestrasse 3
A-9184 Sankt Peter
office@globo-lighting.com
9007371249640
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Farba: | Sivá |
| Nepriame osvetlenie: | Nepriame svetlo |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Trieda ochrany IP: | IP44 |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Tvar: | Ďalšie tvary |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Materiál rámu: | Plast |
| Štýl: | Klasický |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 80 g |
| Šírka: | 11,0 cm |
| Hĺbka: | 11,0 cm |
0,01













