Svetelná LED reťaz Forcone, 12 diód teplá biela, 3,8 m
Číslo výrobku 2553568Opis výrobku
Číslo výrobku 2553568
Prepožičajte svojmu domovu alebo záhrade svetelnou reťazou Forcone hrejivú a pohostinnú atmosféru. 3,8 metra dlhá svetlo hnedá reťaz je vybavená 12 plastovými žiarovkami, z ktorých každá obsahuje 20 teple bielych mikro LED diód na jemnom drôte. Žiarovky majú priemer 6 cm a výšku 9 cm a zaisťujú jemné a rovnomerné svetlo. Vďaka stupňu krytia IP44 môžete svetelnú reťaz bez obáv použiť v interiéri aj exteriéri. Či už pre príjemné večery na terase, ako pôsobivá dekorácia v obývacej izbe alebo ako slávnostné osvetlenie pre párty, táto svetelná reťaz má mnohostranné využitie.
Svetelná reťaz je napájaná tromi batériami AA (nie sú súčasťou balenia), čo umožňuje maximálnu flexibilitu pri umiestnení. 0,5 metra dlhý prívodný kábel umožňuje ľahkú integráciu do vašej existujúcej výzdoby.
LED svietidlá s dlhou životnosťou
Odporúčame používať LED svietidlá, ktoré vám oproti klasickým svietidlám pri používaní ušetria až 75 % energie. Hoci sú o niečo málo drahšie, Vaša investícia sa vám behom pár mesiacov vráti. Navyše majú dlhú životnosť av domácnosti teda vydržia roky.
Stupeň krytia IP44
Zariadenia so stupňom krytia IP44 sú dostatočne chránené proti úrazu elektrickým prúdom pri nebezpečnom dotyku nástrojom či drôtom väčším ako 1 mm, sú odolné proti vniknutiu veľmi drobných cudzích telies a zároveň chránené proti striekajúcej vode zo všetkých úderov. Tento stupeň krytia je považovaný za dostatočnú ochranu pred dažďom a zariadenia s krytím IP44 sú vodeodolné a vhodné na vonkajšie použitie.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873128394
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Odolnosť proti UV žiareniu: | Odolné proti UV žiareniu |
| Technológia: | LED |
| Farba svetla: | Teplé biele svetlo |
| Dĺžka prívodu: | 50 cm |
| Celková dĺžka: | 380 cm |
| Farba kábla: | Hnedá |
| Počet svetiel: | 12 ks |
| Zdroj prúdu: | Prevádzka s napájaním z batérií |
| Vzdialenosť medzi svetlami: | 0,5 cm |
| Druh: | LED svetelné reťaze |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 250 g |
| Výška: | 9,0 cm |
| Šírka: | 6,0 cm |
| Hĺbka: | 3,80 m |















