Schneider Electric Vypínač dvojitý striedavý Unica (R.5B (6+6)), 2M, biela
Číslo výrobku 2448686Opis výrobku
Číslo výrobku 2448686
Elektroinštalačné zariadenie sa môže zdať proti ostatnému vybaveniu domácnosti nezaujímavé, ale má významný vplyv na komfort v obytných i pracovných priestoroch a na kvalitu vášho života.
Rada Unica je navrhnutá tak, aby tento potenciál naplnila. Spolu s riešením pre pracovný priestor Unica System+ a produktmi pre skryté elektroinštalačné rozvody OptiLine 45 predstavuje rad Unica kompletné portfólio pre rezidenčné aj komerčné aplikácie, ktoré pomôže splniť všetky nároky zákazníkov.
Produkty radu Unica nesúci ekologickú značku Green Premium prevyšujú v odbore elektroinštalačných zariadení štandardy udržateľnosti.
Kvalita, ktorá vydrží
Produkty radu Unica sú vyrábané v továrni spoločnosti Schneider Electric v Španielsku. Jej súčasťou je vývojové centrum. Výrobky spĺňajú najvyššie štandardy kvality, poskytujú vysokú spoľahlivosť, trvanlivosť a estetiku.
Pôsobivé výsledky
S radom Unica môžete vytvárať návrhy interiérov vybrúsené do posledného detailu. Interiéry, ktoré rezonujú s osobnosťou zákazníkov. Objavte, čo vám môže tento rad ponúknuť a nechajte sa inšpirovať pre vaše ďalšie projekty.
Nová, ale už preverená
Aj keď je na našom trhu Nová Unica čerstvou novinkou, v zahraničí už obstála a od roku 2019 sa predalo viac ako 40 miliónov prístrojov.
Informácie o výrobcovi
Schneider Electric GmbH
Gothaer Straße 29
40880 Ratingen
de-schneider-service@se.com
3606489455507
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Oblasť použitia: | Vnútri |
| Max. zaťažiteľnosť: | 10 A |
| Menovité napätie: | 250 V |
| Ochrana: | IP 21 |
| Materiál: | Termoplast |
| Druh: | Vypínač/ prepínač |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 40 g |
| Výška: | 3,5 cm |
| Šírka: | 4,5 cm |
| Hĺbka: | 3,5 cm |





