OBI Vypínač/ prepínač biely 6,3 x 6,3 x 3,1 cm
Číslo výrobku 4925038Opis výrobku
Číslo výrobku 4925038
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873910432,4007873220227
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Oblasť použitia: | Vnútri |
| Spôsob montáže: | Na omietke |
| Menovitý prúd: | 10 A |
| Menovité napätie: | 230 V |
| Ochrana: | IP 20 |
| Materiál: | Plast |
| Druh: | Vypínač/ prepínač |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 80 g |
| Výška: | 6,3 cm |
| Šírka: | 6,3 cm |
| Hĺbka: | 3,1 cm |





