Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Splachovacia nádržka

Č.výr. 5225081

  • Dvojčinné splachovanie
  • EcoJoy technológia
Informácie o výrobku
129,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 5225081

Splachovacia nádržka Grohe s pneumatickým odtokovým ventilom ponúka tri druhy splachovania: dvojčinné splachovanie, splachovanie štart / stop alebo neprerušiteľné splachovanie. Možnosť nastavenia prietoku na 6-9 l (prednastavené z výroby na 6 a 3 l). Prívod vody možno pripojiť zľava, sprava, zozadu alebo zhora, a to prípojkou DN 15 s integrovaným rohovým ventilom a skrutkovým spojom bez použitia náradia. Splachovacia trubka je izolovaná od kondenzujúcej vody, radí sa do skupiny armatúr I s nízkou hlučnosťou. Nádržku možno použiť horizontálne alebo vertikálne. GROHE EcoJoy technológia zabezpečuje nízku spotrebu vody a perfektný prietok.
Nádržka je dodávaná bez ovládania / ovládacieho tlačidla.

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore