Súprava hadicových spôn, 26dielna
Číslo výrobku 2809267Opis výrobku
Číslo výrobku 2809267
S touto 26-dielnou sadou spôn z odolného materiálu máte ideálne riešenie pre bezpečné upevnenie a utesnenie hadíc. Rozsiahly sortiment zaistí, že budete mať po ruke vhodnú sponu pre takmer každý pr. Rozlúčte sa s netesnými spojmi a nestabilnými upevneniami
Obsah balenia:
- 8x spona pre pr. 7-16 mm
- 6x spona pre pr. 10-23 mm
- 4x spona pre pr. 19-27 mm
- 4x spona pre pr. 16-32 mm
- 2x spona pre pr. 21-38 mm
- 2x spona pre pr. 19-44 mm
Súprava je roztriedená v praktickom boxe, ktorý umožňuje rýchle vybratie a riadne uskladnenie.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871973149
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Oblasť použitia: | Príslušenstvo |
| Povrch: | Iné |
| Štýl: | Univerzálne |
| Montáž: | Univerzálne |
| Druh upevnenia kovaní: | Skrutkovacie |
| Skontrolované podľa STN EN 16337: | Neskontrolované podľa STN EN 16337 |
| Druh: | Iné |
| Materiál: | Oceľ |
| Farba železiarskeho tovaru: | Strieborná |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 490 g |
| Výška: | 20,7 cm |
| Šírka: | 10,8 cm |
| Hĺbka: | 2,8 cm |









