OBI Spojovacia svorka 3-pólová 0,5 mm - 2,5 mm, 100 ks
Číslo výrobku 1316314Opis výrobku
Číslo výrobku 1316314
Sivá 3-pólová OBI spojovacia svorka sa hodí na spájanie vodičov v elektroinštaláciách v elektroinštalačných krabiciach. Menovité napätie je 450 V, menovitý prúd 24 A. svorka je vyrobená z robustného plastu. Umožňuje všestranné použitie a hodí sa pre drôty s priemerom 0,5 mm - 2,5 mm. Vodič jednoducho zasuniete a spoľahlivo ho upevníte určenou upevňovacou skrutkou. Káble sa dajú kedykoľvek uvoľniť. V jednom balení je 100 ks.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007875353121
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Krabicové svorky |
| Oblasť použitia: | Vnútri |
| Materiál: | Plast |
| Počet pólov: | 3-pólový |
| Obsah: | 100 ks |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 300 g |
| Výška: | 10 mm |
| Šírka: | 5 mm |
| Hĺbka: | 1,4 cm |





