Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

OBI Zásuvná svorka 4-pólová 0,5 mm - 2,5 mm, 15 ks

Č.výr. 4956512

  • Ideálne na spojenie jednovodičových káblov
  • Použiteľné až do teploty max. 110 °C
Informácie o výrobku
3,99 EUR
0,27 € / ks

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

27 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 4956512

Pomocou 4-pólovej OBI zásuvnej svorky spojíte jednovodičové káble s priemerem 0,5 mm - 2,5 mm. Spojenie je pevné, je možné ho však kedykoľvek uvoľniť. Vďaka transparentnosti zásuvnej svorky je rýchlo viditeľné, či bol vodič správne prisvorkovaný. Menovité napätie svorky je 450 V, menovitý prúd je 24 A. Zásuvnú svorku je možné použiť pri teplote okolia až do 110 °C. Súčasťou dodávky je 15 ks.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Spojovacie svorky
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:4 g
Výška:5 mm
Šírka:1,6 cm
Dĺžka:1,8 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore