Bosch Professional Akumulátorová klincovačka GHN 18V-64 M
Číslo výrobku 2196822Opis výrobku
Číslo výrobku 2196822
Vďaka akumulátorovej klincovačke bude upevňovanie rýchle a precízne. Klincovačka s jednoduchým a dotykovým režimom nastreľovania. Poskytuje maximálnu slobodu - nie sú potrebné žiadne vzduchové hadičky, kompresory ani drahé kartuše. Ochrana dreva prevenciou nastreľovania naprázdno pri prázdnom zásobníku. Jednoduchá aktivácia režimov nastreľovania cez intuitívne užívateľské rozhranie.
Technické parametre:
- Priemer klinca: 1,6 mm
- Dĺžka klinca: 32-64 mm
- Uvoľňovací systém: streľba kontaktom
- Hmotnosť bez akumulátora: 2,9 kg
- Kapacita zásobníka: 105 ks
Informácie o výrobcovi
Robert Bosch Power Tools GmbH (SK)
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@sk.bosch.com
4059952548234
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Klincovačky a zošívačky |
| Napätie: | 18 V |
| Kapacita akumulátora: | 4 Ah |
| Typ akumulátora: | Li-ion |
| Maximálne napätie akumulátora: | 18,0 V |
| Menovité napätie akumulátora: | 18,0 V |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2,90 kg |
| Výška: | 28,2 cm |
| Šírka: | 33,7 cm |
| Hĺbka: | 9,7 cm |























