Bosch Professional Akumulátorová nitovacia pištoľ GRG 18V-16 C
Číslo výrobku 2196954Opis výrobku
Číslo výrobku 2196954
Výkonná akumulátorová nitovacia pištoľ GRG 18V-16 C Professional ponúka neobmedzenú slobodu pohybu bez káblov a vybavenia navyše, ktoré sa spájajú s pneumatickým náradím. S jednoduchším zostavením a menšou údržbou je zároveň aj cenovo výhodné. Táto nitovacia pištoľ sa pýši rovnakou silou ako pneumatické náradie a ľahko nastreľuje nerezové nity s priemerom 3 až 6,4 mm pri náročných prácach - a jediné nabitie akumulátora stačí na aplikáciu viac ako 1 000 nitov. Užívatelia si môžu zvoliť automatickú alebo ručnú prevádzku podľa svojich osobných preferencií. Konektivita s aplikáciou Bosch zaisťuje menej časté prestoje a dodržiavanie plánu údržby a prevádzky náradia.
Technické parametre:
- Hmotnosť bez akumulátora: 1,6 kg
- Ťažná sila: 16 000 N
- Zdvih: 25 mm
- Priemer nitu: 3-6,4 mm
- Rozmery náradia: 290 x 243 x 67 mm
- Napätie: 18 V
- Hladina akustického tlaku: 73,5 dB(A)
- Neistota K: 3 dB
- Celkové hodnoty vibrácií ah: 1,0 m/s2
- Neistota K: 1,5 m/s2
Súčasť balenia:
- 1x úložný box L-BOXX 136 (Objednávacie číslo: 1 600 A01 2G0)
- 1x rýchlonabíjačka GAL 18V-40 Professional (Objednávacie číslo: 1 600 A01 9RJ)
- 2x akumulátor ProCORE18V 4.0Ah (Objednávacie číslo: 1 600 A01 6GB)
Informácie o výrobcovi
Robert Bosch Power Tools GmbH (SK)
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@sk.bosch.com
4059952606750
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Akumulátorová nitovacia pištoľ |
| Napätie: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-ion |
| Maximálne napätie akumulátora: | 18,0 V |
| Menovité napätie akumulátora: | 18,0 V |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,60 kg |
| Výška: | 24,3 cm |
| Šírka: | 29,0 cm |
| Hĺbka: | 6,7 cm |





















