Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Podlahová vpusť 105 x 105/50 mm bočná mriežka nerez zápachová uzávera SMART

Č.výr. 4383923

  • Pre vnútorné priestory, najmä tam, kde sa neočakáva časté využitie vpuste (práčovne, kotolne, pivnice)
  • Pre odvodnenie v úrovni podlahy
  • Pre bezbariérový prístup
Informácie o výrobku
14,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

5 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4383923

Masívna nerezová mriežka 102 mm x 102 mm x 5 mm. Výškovo upraviteľné hrdlo 9 mm - 95 mm. Izolačný límec pre napojenie na hydroizoláciu stavby. Bočné napojenie na odpad, priemer 50 mm. Mechanicky čistiteľný sifón až po odpadovú trubku. Kombinovaná zápachová uzávera. Vodný stĺpec a mechanická klapka účinne zabraňujú prenikaniu zápachu z kanalizácie. Kompatibilita s dielcami podlahových vpustov vrátane vodnej, suché a kombinované zápachové uzávery SMART. Materiál PP: odolný proti mechanickému, chemickému a tepelnému poškození. Průtok s vtokovou mriežkou 37 l / min. Zápachová uzávera 30 mm. Trieda zaťaženia K3 300 kg.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Iné
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:467 g
Výška:28,0 cm
Šírka:17,0 cm
Dĺžka:12,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore