Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

OBI Otočné dvere Visolo 195 cm x 80 cm x 5 cm chróm

Č.výr. 4846291

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Sprchové dvere

Popis výrobku

Č.výr. 4846291

S OBI Deco-Line otočnými dverami Visolo si môžete zostaviť úplne individuálny model. Šesť rôznych možností kombinácií umožňujú atraktívne riešenie sprchy takmer do akejkoľvek kúpelne. Otočné dvere Visolo so šírkou 80 cm v kombinácii s magnetickým profilom tak ponúka vhodné riešenie pre niku alebo je možné ich v spojení s 1 alebo 2 bočnými stenami (v tom prípade potrebujete prídavný rohový profil) namontovať ako rohový vstup alebo tvar U. Systémová sprcha zaujme svojou rozmanitosťou a klasickým dizajnom. Séria Visolo má 6 mm bezpečnostné sklo s vodoodpudivým efektom na vnútornej strane a veľmi kvalitné chrómované hliníkové profily.
Flexibilný systém tiež umožňuje realizáciu asymetrického prevedenia. Prvky so šírkou 80 a 90 cm je možné ľubovoľne kombinovať. Dvere majú praktické závesy so zdvíhacou a spúšťacou funkciou, ktoré sa otvárajú smerom von.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Dvere
Materiál:Pravé sklo
Rám:Čiastočný rám
Rozmery:195 x 80 cm
Farba rámu:Vzhľad chrómu
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:26,2 kg
Výška:195,0 cm
Šírka:80,0 cm
Dĺžka:5,0 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore