Sanotechnik Otočné dvere Symphony kovanie vpravo 85 cm x 195 cm číre sklo

Č.výr. 1332048

  • Otočné dvere so závesom na pravej strane pre rohové sprchové kúty alebo výklenkové sprchy
  • Môžu sa otvárať dovnútra aj von a zmestia sa do malých kúpeľní
  • Vodný kameň a usadeniny vďaka povrchovej úprave Easy Clean už nemajú žiadnu šancu
  • Možnosť zabudov
Informácie o výrobku
339,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1332048

Sanotechnik otočné dvere Symphony so závesom na pravej strane sa môžu v kombinácii s inými výrobkami zo série Sanoflex ideálne použiť pre rohové sprchové kúty alebo výklenkové sprchy. Sprchové dvere nájdu uplatnenie aj v menších kúpeľniach, lebo sa môžu otvárať aj dovnútra.

Priestorovo efektívne otočné dvere
Otočné dvere sú často umiestnené vo veľkých kúpeľniach, kde nedostatok miesta nepredstavuje žiadny problém. Sanotechnik dvere do sprchy sa však dajú otvárať aj dovnútra a zmestia sa tak aj do menších kúpeľní. Profitujte aj vy z pohodlnej šírky vstupu do sprchy cca 71 cm nezávisle do toho, aký veľký je priestor kúpeľne. V pántoch, ktoré sú zapustené na vnútornej strane, je zabudovaný zdvíhací a klesajúci mechanizmus, ktorý umožňuje bezproblémové otváranie a zatváranie. V zatvorenom stave dvere ľahko poklesnú a zatvoria sa presne na úrovni podlahy, aby von nemohla vytekať voda. Ranné sprchovanie tak bude pre vás malým zážitkom.

Príjemný vzhľad
Dvere majú tvar veľkej sklenenej tabule, ktorá s čiastočným orámovaním vzbudzuje takmer dokonalý dojem. Pánty a kľučka sú s pochrómovaním a podčiarkujú elegantný dizajn. Aj pri nepoužívaní sprcha zbytočne nezaberá miesto, ale štýlovo zvyšuje hodnotu vašej kúpeľne.

Jednoduché čistenie vďaka Easy Clean
Pretože sprchy zanesené vodným kameňom nezanechávajú dobrý dojem v žiadnej kúpeľni, sú všetky prvky sprchových dverí potiahnuté povrchovou úpravou Easy Clean. Táto povrchová úprava zabezpečuje, aby sa usadeniny vodného kameňa zachytávali v menšom rozsahu a umožňuje rozsiahle čistenie najjednoduchšími prostriedkami.

Tvrdené sklo na bezpečné sprchovanie
Pri výrobe bolo sklo špeciálne tepelne upravované, aby mohlo znášať väčšie zaťaženia. Poškodenia spôsobené nárazmi a údermi pri každodennom používaní už len sotva predstavujú nebezpečenstvo. Ak niekedy predsa len dôjde k rozbitiu skla, materiál sa rozpadne na mnoho drobných častí, v dôsledku čoho sú rezné zranenia značne nepravdepodobné.

Montáž s toleranciou
Na vyrovnanie menších nerovností v stene môžete pri montáži využiť rozsah prestavenia 2 cm (85 cm - 87 cm). Dvere je možné inštalovať buď na sprchovú vaničku, alebo zarovno s podlahou, vďaka čomu je vstup do sprchy mimoriadne komfortný. Pri inštalácii dverí do výklenku budete dodatočne potrebovať Sanoflex magnetickú lištu. Na inštaláciu rohového sprchového kúta je potrebný prvok z pevného skla alebo dverný prvok zo série Sanoflex.

Výroba podľa najvyšších požiadaviek
Sanotechnik kladie veľký dôraz na to, aby výrobky zo série Sanoflex boli vyrobené podľa najvyšších štandardov. Preto sa kompletná výroba realizuje v EÚ a podľa noriem EÚ. Môžete sa spoľahnúť na to, že vaše dvere do sprchy spĺňajú najvyššie nároky na kvalitu.

Pri zabudovaní do výklenku sa rozmer profilu do výklenku musí sčítať s rozmerom dverí.
Súčasťou dodávky je jeden teleskopický držiak.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Výkyvné dvere
Tvar:Štvorec
Materiál:Bezpečnostné sklo
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:26,0 kg
Výška:195,0 cm
Šírka:85,0 cm
Dĺžka:3,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore