1.6.2020 0:57


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Sanotechnik Posuvné dvere Elite 100 cm x 195 cm číre sklo

Č.výr. 1405109
  • Posuvné dvere s možnosťou obojstranného umiestnenia závesu na rohové sprchové kúty a výklenkové sprchy
  • Pochrómované prvky vytvárajú pekný vzhľad
  • Povrchová úprava Easy Clean uľahčuje čistenie a znižuje usadzovanie vodného kameňa
  • Bezpečnostné sklo s hr
Informácie o výrobku
 
199,99 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 1405109

Sanotechnik posuvné dvere Elite môžete použiť na inštaláciu rohových sprchových kútov, ako aj vo výklenkových spŕch. Vďaka prvkom z chrómu vzniká zaujímavý dizajn, ktorý pôsobí zrelo a moderne.

Komfortné sprchové dvere do každej kúpeľne
Posuvný prvok dobre vynikne nielen vo veľkých kúpeľniach. Menšie kúpeľne profitujú z toho, že dvere nevyčnievajú do kúpeľne a nezaberajú tak cenný priestor. Namiesto toho pomocou kľučky s pochrómovaním odsuniete dvere a pohodlne vstúpite do sprchy. Na tento účel sú zabudované dizajnové dvojité kolieska, ktoré hladko zapadnú do celkového vzhľadu.

Sklenené dvere s pochrómovanými prvkami
Sklo je obložené plochými hliníkovými profilmi a je tak kompletne orámované. Vzniká kontrastný vzhľad, ktorý pôsobí nanajvýš nadčasovo a moderne. Vlastná sprcha tak už nie je len predmetom používania, ale stáva sa skutočným dekoračným prvkom a vzbudzuje radosť zo sprchovania.

Vysoký komfort
Na uľahčenie prác pri čistení sú sklenené prvky potiahnuté povrchovou úpravou Easy Clean, ktorá zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa. To znamená, že usadeniny sa hromadia v menšom rozsahu. Rozsiahle čistenie preto zvládnete pomocou najjednoduchších prostriedkov a zostane vám viac času na iné aktivity.
Na mimoriadne komfortný, ako aj bezbariérový vstup sa rohový sprchový kút môže podľa požiadavky inštalovať aj bez sprchovej vaničky. Pri vstupe a výstupe zo sprchy sa tak nemusíte obávať, že sa potknete a vyhnete sa riziku nebezpečných pádov.

Robustné bezpečnostné sklo na bezpečné sprchovanie
Na to, aby ste si sprchovanie mohli vychutnať, sa v sprchovom kúte musíte cítiť bezpečne. Na tento účel je sklenený prvok vyrobený z bezpečnostného skla s hrúbkou 5 mm, ktoré je maximálne odolné voči úderom a nárazom. Ak niekedy predsa len dôjde k rozbitiu skla, materiál sa rozpadne na mnoho drobných častí, ktoré sotva môžu spôsobiť rezné zranenia.

Montáž podľa vašich predstáv
Pri inštalácii dverí do výklenku nie je potrebné žiadne ďalšie príslušenstvo a práce sa môžu hneď začať. Pre rohové sprchové kúty je potrebný vhodný Sanotechnik fixný sklenený prvok zo série Soho Elite. Máte možnosť výberu medzi umiestnením závesu na ľavej alebo pravej strane. Menšie nerovnosti v stene bez problémov vyrovnáte vďaka veľkému rozsahu prestavenia 4 cm (98 cm - 102 cm).

Technická specifikace

Detaily výrobku
Tvar:Obdĺžnik
Materiál:Bezpečnostné sklo
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:30,0 kg
Výška:195,0 cm
Šírka:98,0 cm
Dĺžka:5,0 cm

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 30.06.2020.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore