Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Hansgrohe Ručná sprcha Crometta Vario s 2 druhmi prúdu vody biela-pochrómovanie

Č.výr. 1669191

  • 2 druhy prúdu vody: otáčaním prúdového kotúča z prúdu Rain na prúd IntenseRain
  • Sprcha, ktorá šetrí vodu: spotreba vody klesne až o 60 % (EcoSmart)
  • Veľkosť sprchovej hlavice: 100 mm
Informácie o výrobku
14,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

6 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1669191

Hansgrohe sprchová hlavica Crometta Vario vás presvedčí 2 nastaviteľnými druhmi prúdu vody. Vďaka ploche prúdu s priemerom 100 mm poskytuje sprchová hlavica optimálny rozptyl vody, a tak sa postará o úžasný relax pri sprchovaní.

2 rôzne druhy prúdu vody vrát. dažďovej sprchy
Pri sprchovej hlavici Crometta Vario sú možné rôzne druhy prúdu vody. Prúd Rain vytvára príjemnú, veľkoplošnú dažďovú sprchu. Relaxačne pôsobí aj silný a koncentrovaný prúd IntenseRain, ktorý optimálne uvoľňuje napätie v oblasti pliec a šije. Všetky druhy prúdu vody sa na ručnej sprche Crometta Vario nastavujú jednoducho a variabilne posunutím regulátora na prúdovom kotúči.

Štýlová v kombinácii biela-pochrómovanie
Ručná sprcha Crometta Vario je vďaka elegantnej kombinácii biela-pochrómovanie atraktívnym dizajnovým prvkom v každej kúpeľni. Sprchovú hlavicu môžete kombinovať s mnohými rôznymi batériami.

Kto už rád upratuje?
Vďaka funkcii Hansgrohe QuickClean proti usadzovaniu vodného kameňa pre sprchové hlavice a batérie rýchlo a jednoducho rukou odstránite usadeniny vodného kameňa zo silikónových trysiek.

Kvalita, na ktorú sa môžete spoľahnúť
Hansgrohe má ambície ponúkať riešenia s dlhou životnosťou a stanovovať štandardy z hľadiska funkčnosti, kvality a dizajnu. Receptom na úspech je pritom moderná vynaliezavosť a tradičné know-how z mesta Schiltach v Čiernom lese. Hansgrohe - originál od roku 1901.

Detaily výrobku:
- maximálne prietokové množstvo pri 3 baroch: 14 l/min
- vhodná pre prietokové ohrievače

Obsah dodávky:
ručná sprcha

Technická specifikace

Detaily výrobku
Ostatné funkcie:Prepnutie lúča otočným kotúčom
Tvar:Okrúhly
Šetrenie vodou:Nie
Farba:Chróm biely
Počet druhov žiarenia:2 ks

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore