OBI Ručná sprcha Saveo

Č.výr. 5059357

  • Prepínanie druhov vodného prúdu pomocou otočnej funkcie: normálna, masážna a intenzívna masážna
  • Výstupky proti zavápneniu a Air Infusion System
Informácie o výrobku
9,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

22 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 5059357

OBI Deco-Line ručná sprcha, z radu Saveo, zaujme svojím elegantným dizajnom a dômyselnou technikou. Vďaka svojmu zošikmenému dizajnu dobre padne do ruky. Je vyrobená z vysoko lesklého chrómu, čo zaručuje dlhšiu životnosť. Ručná sprcha má tri druhy vodného prúdu: normálny, masážny a intenzívny masážny. Dá sa ľahko prepínať pomocou otočnej funkcie. Otočný tanier umožňuje pohodlné prepínanie medzi funkciami aj mokrými rukami.

Meditatívne sprchovanie s nízkou spotrebou vody
Ručná sprcha používa Air Infusion System, kde sa voda prevzdušňuje kyslíkom. Spotreba vody sa tak zníži na minimum. Ručná sprcha má pritom výstupky proti zavápneniu. Tieto výstupky zabraňujú nepríjemnému usadzovaniu vodného kameňa. Ručná sprcha má príjemnú veľkosť s priemerom 8,5 cm na blahodarný zážitok pri sprchovaní. Vďaka normalizovanej prípojke 21 mm (G 1/2) sa dá ručná sprcha presne namontovať. Hodí sa pre všetky štandardné sprchové hadice.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Tvar:Okrúhly
Šetrenie vodou:Áno
Farba:Chróm
Počet druhov žiarenia:3 ks
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:323 g
Výška:25,0 cm
Šírka:7,0 cm
Dĺžka:8,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore