Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Vitalio Start 100 Ručná sprcha 3 prúdy

Č.výr. 5076211

  • DreamSpray zážitok zo sprchovania
  • EcoJoy úsporná technológia
  • SpeedClean úprava pre jednoduché čistenie
Informácie o výrobku
24,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

4 ks k dispozícii

Viac na tejto stránke

Popis výrobku

Č.výr. 5076211

Vitalio Start 100 ručná sprcha je ideálnou voľbou pre vašu kúpeľňu. Ponúka moderný dizajn, úspornosť a veľmi výkonné prevedenie. Hlavica o priemere 100 mm disponuje technológiou DreamSpray pre perfektné vodné lúče, EcoJoy technológiou s obmedzovačom konštantného prietoku pre úsporu vody. StarLight chrómový povrch je extrémne odolný a spoločne so ShockProof silikónovým prúžkom zabraňuje povrchovému poškodeniu čistením alebo pádom sprchy. SpeedClean úprava napomáha ľahkému čisteniu vodného kameňa jednoduchým zotretím. Vnútorné WaterGuide prevedenie zaručuje dlhšiu životnosť spŕch. Univerzálny upevňovací systém je vhodný ku všetkým štandardným sprchovým hadiciam. Vhodné pre prietokové ohrievače vody. Doporučený minimálny tlak vody 1,0 bar.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Tvar:Okrúhly
Šetrenie vodou:Áno
Farba:Chróm
Počet druhov žiarenia:1 ks

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore