Eisl Sprchový systém Easy Energy s moderným kubickým dizajnom

Č.výr. 5284245

  • Kvalitný sprchový stĺp z nerezovej ocele s výškou cca 101 cm
  • Veľkoformátová plochá hlavová sprcha (cca 17,6 x 17,6 cm) pre nefalšovaný pôžitok zo sprchovania s funkciou dažďa
  • Dizajnová ručná sprcha so sprchovou hadicou z nerezovej ocele, 150 cm, s dvo
Informácie o výrobku
39,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

4 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 5284245

Eisl zostava hlavovej sprchy Easy Energy upúta vďaka svojmu modernému kubickému dizajnu pozornosť v každej kúpeľni - na osviežujúce sprchovanie a blahodárne uvoľnenie tela aj mysle. Komfortný sprchovací stĺp Easy Energy s hlavovou a ručnou sprchou vám poskytne nefalšovaný pôžitok zo sprchovania. Začnite deň osviežením pod veľkoformátovou wellness hlavovou sprchou alebo využite ručnú sprchu na večernú relaxáciu. Pomocou integrovaného prepínača je možné pohodlne prepínať medzi hlavovou a ručnou sprchou - vždy podľa typu sprchovania.

Kubická hlavová sprcha s príjemným dažďom
Veľkoformátová plochá hlavová sprcha s moderným kubickým dizajnom zaisťuje vďaka svojej funkcii dažďa príjemný zážitok zo sprchovania s wellness nádychom. Vďaka guľovému kĺbu je možné hlavovú sprchu individuálne nakloniť pre ešte vyšší komfort pri sprchovaní.

Jednoduché čistenie:
Výčnelky proti zavápneniu na hlavovej a ručnej sprche uľahčujú čistenie - stačí prejsť prstom cez gumové výčnelky a odstrániť tak vodný kameň.

Jednoduchá a rýchla montáž:
Zostava hlavovej sprchy bude v kúpeľni nielen atraktívne vyzerať, ale poskytne vám aj optimálne funkcie. Problémy s už existujúcimi vyvŕtanými otvormi sú minulosťou, pretože vďaka nastaviteľnému nástennému držiaku je možné tieto otvory opätovne využiť a sprchu veľmi jednoducho namontovať. Okrem sprchovej hadice je súčasťou balenia aj pripojovacia hadica na batériu.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Stĺpik do sprchy
Termostat:Nie

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore