Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Eisl Sprchový systém Easy Energy s moderným kubickým dizajnom

Č.výr. 5284245

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Sprchové panely a stĺpy

Podobné produkty

Popis výrobku

Č.výr. 5284245

Eisl zostava hlavovej sprchy Easy Energy upúta vďaka svojmu modernému kubickému dizajnu pozornosť v každej kúpeľni - na osviežujúce sprchovanie a blahodárne uvoľnenie tela aj mysle. Komfortný sprchovací stĺp Easy Energy s hlavovou a ručnou sprchou vám poskytne nefalšovaný pôžitok zo sprchovania. Začnite deň osviežením pod veľkoformátovou wellness hlavovou sprchou alebo využite ručnú sprchu na večernú relaxáciu. Pomocou integrovaného prepínača je možné pohodlne prepínať medzi hlavovou a ručnou sprchou - vždy podľa typu sprchovania.

Kubická hlavová sprcha s príjemným dažďom
Veľkoformátová plochá hlavová sprcha s moderným kubickým dizajnom zaisťuje vďaka svojej funkcii dažďa príjemný zážitok zo sprchovania s wellness nádychom. Vďaka guľovému kĺbu je možné hlavovú sprchu individuálne nakloniť pre ešte vyšší komfort pri sprchovaní.

Jednoduché čistenie:
Výčnelky proti zavápneniu na hlavovej a ručnej sprche uľahčujú čistenie - stačí prejsť prstom cez gumové výčnelky a odstrániť tak vodný kameň.

Jednoduchá a rýchla montáž:
Zostava hlavovej sprchy bude v kúpeľni nielen atraktívne vyzerať, ale poskytne vám aj optimálne funkcie. Problémy s už existujúcimi vyvŕtanými otvormi sú minulosťou, pretože vďaka nastaviteľnému nástennému držiaku je možné tieto otvory opätovne využiť a sprchu veľmi jednoducho namontovať. Okrem sprchovej hadice je súčasťou balenia aj pripojovacia hadica na batériu.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Stĺpik do sprchy
Termostat:Nie

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore