Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Wenko Kôš na stenu Turbo-Loc s háčikmi lesklá ušľachtilá oceľ

Č.výr. 1155142

  • Kôš na stenu so špeciálnym lepiacim vankúšikom na rýchlu a jednoduchú montáž bez skrutkovania a vŕtania
  • Extrémne pevné držanie na všetkých hladkých povrchoch vďaka systému Turbo-Loc
  • Odstránenie bez zanechania stôp
  • Unesie záťaž do 40 kg
Informácie o výrobku
27,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1155142

Wenko kôš na stenu Turbo-Loc s háčikmi je skutočný zázrak v udržiavaní poriadku a ponúka množstvo nápadov, ako uložiť kúpeľňové doplnky a ušetriť priestor. Špeciálny lepiaci vankúšik sa lepí na povrch celkom ľahko a nekomplikovane. Ponúka okamžite extrémne silné držanie a dá sa priamo zaťažiť.

Kôš na stenu Turbo-Loc z ušľachtilej ocele
Elegantný kôš na stenu Turbo-Loc s háčikmi, z kvalitnej lesklej a nehrdzavejúcej ušľachtilej ocele, poskytuje kúpeľni ďalší odkladací priestor pre doplnky na umývanie. Okrem toho môžete mať vďaka dvom ďalším háčikom vždy po ruke špongiu alebo iný doplnok. Regál Wenko s 2 košmi môžete navyše kedykoľvek pohodlne a ľahko zvesiť zo steny a vyčistiť. To robí z praktickej rohovej poličky v klasickom dizajne užitočného pomocníka v kúpeľni alebo vo WC pre hostí.

Séria Turbo-Loc
Séria na upevňovanie Turbo-Loc sa vyznačuje extrémne pevným držaním na hladkých povrchoch. Špeciálny lepiaci vankúšik umožňuje rýchlu a jednoduchú montáž a dá sa odstrániť bez zanechania stôp. Dá sa zaťažiť hmotnosťou až do 40 kg. Držiaky Turbo-Loc sa dajú v prípade potreby odstrániť bez zanechania stôp. Pre demontáž stačí lepiaci vankúšik jednoducho zachytiť kliešťami a potočiť.

Montáž koša na stenu
1. Najprv vyčistite plochu, na ktorú chcete lepiť.
2. Následne z lepiaceho adaptéra odstráňte ochrannú fóliu.
3. Teraz môžete umiestniť lepiace vankúšiky na požadované miesto a pritlačiť

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Polica na stenu
Materiál:Ušľachtilá oceľ
Výška:24 cm
Šírka:18 cm
Hĺbka:12,5 cm
Štýl:Moderný
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:349 g
Výška:24,0 cm
Šírka:18,0 cm
Dĺžka:12,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore