Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Wenko Rohový regál Turbo-Loc 2 koše lesklá ušľachtilá oceľ

Č.výr. 1155076

  • Vysokokvalitná ušľachtilá oceľ
  • 2 koše
  • Rozmery (Š x V x H): 22,5 cm x 47,5 cm x 15,5 cm
Informácie o výrobku
47,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1155076

Wenko rohový regál Turbo-Loc s 2 košmi je vyrobený z vysokokvalitnej ušľachtilej ocele a jeho vysoké koše ponúkajú kúpeľňovým doplnkom bezpečné uloženie.

Vďaka technike lepenia Turbo-Loc je na stene dobre upevnený, pričom montáž nevyžaduje žiadne náradie. Jednoducho stiahnite ochrannú fóliu a nalepte. Vďaka tejto rýchlej a jednoduchej montáži sa dá rohový regál kedykoľvek znova odstrániť bez zanechania stôp.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Polica na stenu
Materiál:Ušľachtilá oceľ
Výška:47,5 cm
Šírka:22,5 cm
Hĺbka:15,5 cm
Štýl:Moderný
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:831 g
Výška:47,5 cm
Šírka:22,5 cm
Dĺžka:15,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore