Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Wenko Rohový regál Turbo-Loc ušľachtilá oceľ bez vŕtania

Č.výr. 1155159

  • Praktická polička do kúpeľne z lesklej ušľachtilej ocele
  • Špeciálny lepiaci vankúšik udrží veľkú záťaž
  • Úsporné riešenie do kúpeľne, kuchyne alebo do WC pre hostí
  • Bezpečné uloženie šampónu vďaka vysokému košu
  • Lepidlo sa dá celkom odstrániť bez zanecha a teles
Informácie o výrobku
27,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

už len menej ako 3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1155159

Rohový regál Wenko Turbo-Loc presvedčí ušľachtilým dizajnom z kvalitnej lesklej a nehrdzavejúcej ušľachtilej ocele. Rozmery (Š x V x H) sú 22,5 cm x 17,5 cm x 15,5 cm.

Rýchla montáž bez vŕtania
Vďaka systému upevňovania na stenu Turbo-Loc prebehne montáž rýchlo a bez námahy. Systém upevňovania na stenu Turbo-Loc zaručuje extrémne pevné držanie na všetkých hladkých povrchoch. Jednoducho odstráňte z lepiaceho vankúšika ochrannú fóliu. Upevnite držiak na požadované miesto a silno pritlačte. Potom už musíte len zavesiť vybraný doplnok. Vďaka špeciálnemu systému lepiacich vankúšikov sa dajú upevňovacie háčiky dlhodobo zaťažiť hmotnosťou až do 40 kg. Lepidlo sa však dá celkom odstrániť bez zanechania stôp.

Umiestnenie šetriace priestor
Kúpeľňová polička Wenko poskytuje mimoriadne úsporné riešenie do vašej kúpeľne, kuchyne alebo do WC pre hostí. Na rohovú poličku sa dajú prehľadne uložiť kúpeľňové a kozmetické doplnky. Vysoký kôš zaručuje bezpečné uloženie šampónu, sprchového gélu, telového mlieka a podobne. Polička Wenko obohatí vašu kúpeľňu.

Vlastnosti produktu
- Materiál: nehrdzavejúca oceľ
- farba: lesklá
- rozmery (Š x V x H): 22,5 cm x 17,5 cm x 15,5 cm
- hmotnosť netto: 331 g

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Polica na stenu
Materiál:Ušľachtilá oceľ
Výška:17,5 cm
Šírka:22,5 cm
Hĺbka:15,5 cm
Štýl:Moderný
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:331 g
Výška:17,5 cm
Šírka:22,5 cm
Dĺžka:15,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore