baliv Súprava s hlavovou sprchou KBS-8170 čierna matná

Č.výr. 1600584

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Sprchové súpravy

Popis výrobku

Č.výr. 1600584

baliv súprava s hlavovou sprchou KBS-8170 nielenže dobre vyzerá, ale takisto prináša nádych wellness do vašej kúpeľne. Všetky diely sú harmonicky vzájomne zladené: Jednoduchý, ale praktický dizajn v matnej čiernej prináša modernosť a pokoj do tvojho priestoru na relax. Táto sprchová súprava obsahu skvelú hlavovú wellness sprchu a praktickú ručnú sprchu. Vhodná prívodná sprchová tyč, sprchová hadica a pripojovacia hadica sú pribalené, takže máš všetko na dosah ruky.

Čerstvo osprchovaný od hlavy po päty
Diely sú vyrobené z plastu, vďaka čomu je sprchová súprava robustná a trvanlivá. Pretože chceš mať kúpeľňu, ktorá dlho vydrží! Máš na výber: Ručná sprcha sa dá individuálne nastaviť v troch rôznych funkciách. Normálne, masáž alebo bodovo, takže každý si tu nájde niečo pre seba! S hlavou sprchou sa budeš cítiť, ako keby si si vychutnával sprchu v dažďovom pralese. S priemerom 22,5 cm sa postará o optimálne uvoľnenie od každodenného zhonu. Obe sprchové hlavice sú vybavené výstupkami proti usadzovaniu vodného kameňa, ktoré sa jednoducho udržiavajú. Pomáha to proti otravným usadeninám. Pripájacia hadica medzi vyťahovacou prívodnou sprchovou tyčou a zmiešavačom na pripojenie meria 60 cm. Aby si bol čistý od hlavy po päty, má sprchová hadica z plastu dĺžku 150 cm. Súprava je vhodná pre nástenné prípojky s veľkosťou 24,1 mm (G 3/4). Prívodná sprchová tyč sa na montáž upevní hore a dole na stene. Okrem toho sa dá vytiahnuť z 83 cm na 122 cm. Aby si mohol začať s montážou hneď, je upevňovací materiál pribalený.

baliv - vyrobené pre život
Nezáleží na tom, či si relaxačný občerstvujúci program dopraješ ráno alebo ako blahodarné ukončenie dňa večer: Naša baliv hlavová sprchová súprava bude teba aj tvoju rodinu spoľahlivo sprevádzať každý deň. Kde môžete lepšie vypnúť ako vo vašej vlastnej malej oáze? Aby ste si ju mohli bez starostí vychutnať, ide u nás ruka v ruke kvalita, dizajn a funkčnosť. Kladieme veľký dôraz na kvalitné materiály. Pretože si myslíme, že sprchový systém by nemal len dobre vyzerať, ale mal by byť aj odolný a vyhovovať každodenným požiadavkám - aby si sa z neho mohol dlho tešiť. A pretože už viete, aký veľký dôraz kladieme na kvalitu, asi vás ani neprekvapí, že desaťročná záruka je pre nás samozrejmosťou.

Rozsah dodávky:
- Hlavová sprcha priemer 22,5 cm
- Ručná sprcha
- Prívodná sprchová tyč vyťahovacia 83 cm - 122 cm
- Sprchová hadica 150 cm
- Pripojovacia hadica 60 cm
- Upevňovací materiál

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Sprchovací systém
Materiál:Plast
Počet druhov žiarenia:3 ks
Tvar:Okrúhly
Tvar:Okrúhly
Priemer:22,5 cm
Dĺžka:150 cm
Ochrana proti pootočeniu:Nie
Farba:Čierny
Rozmery a hmotnosť
Výška:120,0 cm
Šírka:27,5 cm
Dĺžka:53,0 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore