Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Grohe Sprchovacia súprava Vitalio Go 100 chróm

Č.výr. 1235795

  • Súprava obsahuje ručnú sprchu a nástenný držiak
  • S povrchovou úpravou Star Light
  • So silikónovým krúžkom na ochranu sprchy
  • Vhodná na pripojenie na prietokové ohrievače
Informácie o výrobku
34,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

už len menej ako 3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1235795

Grohe sprchovacia súprava Vitalio Go 100 sa skladá z ručnej sprchy s jedným druhom vodného lúča a neprestaviteľným nástenným držiakom. Sprchová hadica, ktorá je súčasťou dodávky, má dĺžku 175 cm a pripojovacie rozmery G 1/2 x G 1/2. Špeciálna povrchová úprava StarLight slúži na zvýšenú povrchovú tvrdosť a odolnosť proti škrabancom, takže povrch je robustnejší a aj po dlhom čase vyzerá veľmi kvalitne. Trysky ručnej sprchy sú okrem toho vybavené systémom proti usadzovaniu vodného kameňa, preto sa dajú jediným zotretím očistiť od nánosov vodného kameňa. Tok vody je samostatný a uložený vnútri. Silikónový krúžok chráni sprchu pred poškodením pádom. Súprava sa hodí na používanie s prietokovým ohrievačom.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Sprchovacia súprava
Počet druhov žiarenia:1 ks
Tvar:Okrúhly
Dĺžka:175 cm
Ochrana proti pootočeniu:Nie
Farba:Chróm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore